Zestaw 10 Wkładów długich V-back i Boosterów/ wkładów niemowlęcych + workoplecak GRATIS!

329,00 

Zestaw 10 wkładów trójwarstwowych, długich wkładów chłonnych V- back oraz Boosterów/ Wkładów niemowlęcych z frotty bambus (80%)- bawełna organiczna (20%) 370g. Z racji tego, że wkłady odznaczają się dużą chłonnością, są rekomendowane głównie na noc oraz na dzień dla dzieci, które potrzebują znacznej chłonności w ciągu dnia.

Kategoria:
Opis

Opis

Jako Teddy Bear’s Heartbeat- Pieluszki wielorazowe – nie odrzucamy sprawdzonych rozwiązań!

Zestaw 10 Wkładów – Wkład długi V- back to jeden z tych wkładów, które mają swoich zwolenników. Jako Teddy Bear’s Heartbeat rekomendujemy je głównie na noc (dla starszaków w połączeniu z Boosterem/Wkladem niemowlęcym) oraz na dzień dla rodziców, którzy są przyzwyczajeni do tego typu rozwiązania i lubią je.

Co wyróżnia Wkłady długie V- back na tle innych?

  • Wkłady są wąskie- mają ok 10cm szerokości po wykurczeniu
  • Można je złożyć na dwa sposoby, dla dziewczynki, lub dla chłopczyka uzyskując chłonność tam, gdzie jest potrzebna
  • dość szybko schną, mimo dużej gramatury frotty

Wady?

  • Ich ułożenie wymaga trochę wprawy
  • W miejscu złożenia są twardsze, niż wkłady płatkowe i co za tym idzie- nie są tak elastyczne i miękkie

Niemniej jednak frotta, z której są wykonane jest mięciutka, jak na materiał w 100% naturalny bez dodatku poliestru.

Zestaw 10 Wkładów

W Teddy Bear’s Heartbeat najbardziej lubimy uniwersalne rozwiązania. Takie są nasze pieluszki wielorazowe.

Booster/ Wkład niemowlęcy w naszym systemie posłuży przez cały okres pieluchowania. Początkowo, można używać go jako wkładu chłonnego- trzy warstwy frotty bambusowo- bawełnianej, o gramaturze aż 370 mają chłonność wystarczającą dla dwu- czteromiesięcznego dziecka.

 

Jeśli zauważysz, że Twoje dziecko w pewnym momencie zacznie potrzebować większej chłonności- możesz dołożyć drugi Booster/Wkład niemowlęcy lub Booster/Wkład niemowlęcy typu V-back (klik), który dobrze wypełni tył pieluszki. Kiedy i takie rozwiązanie stanie się niewystarczające- przyszła pora na wkład płatkowy (lub długi, jeśli wolisz). Wówczas Booster/ Wkład niemowlęcy będzie służył jako dodatkowe wzmocnienie chłonności.

 

Pieluchowanie wielorazowe według Teddy Bear’s Heartbeat powinno być jak najbardziej ergonomiczne, by zapewnić dziecku komfort i możliwość swobodnego rozwoju, w związku z czym dobieramy chłonność podążając za potrzebami dziecka. Według najnowszej wiedzy fizjoterapeutycznej, stosowanie tzw. „szerokiego pieluchowania” nie jest wskazane, może wręcz zaburzać rozwój niemowlęcia i utrudniać mu nabywanie nowych umiejętności motorycznych. Nawet w przypadku stwierdzenia poważnej dysplazji- stosuje się zaopatrzenie ortopedyczne, a nie szerokie pieluchy : – ) (i nie mamy na myśli dysplazji fizjologicznej, z której większość dzieci wyrasta).

Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla naszego dziecka, to zapewnić mu swobodę ruchów.

Właśnie dlatego wkłady Teddy Bear’s Heartbeat są wąskie i mięciutkie, a dziecko jest w stanie złączyć w nich nóżki, niemal jak w jednorazowej pieluszce.

Dzianina oraz nici, z których został wykonany wkład zostały wyprodukowane w Polsce i posiadają certyfikat Oeko Tex 100, co świadczy o tym, że są pozbawione toksycznych substancji i mogą mieć kontakt ze skórą niemowląt i dzieci. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i uszyte w Polsce, z poszanowaniem godności każdego pracownika.

oeko standard

W skład zestawu wchodzi:

  • 10 wkładów długich V- back
  • 10 boosterów/ wkładów niemowlęcych
  • workoplecak GRATIS!

Booster/ Wkład niemowlęcy:

Wymiary przed wykurczeniem: 27cm/ 10cm

Wymiary po wykurczeniu: ok. 25cm/9,5-10cm

Wkład chłonny długi V- back:

Wymiary przed wykurczeniem: 77cm/ 10cm

Wymiary po wykurczeniu: ok. 70cm/ 9,5-10cm